Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • drsanya

    aktív tag

    Sziasztok!

    Mivel szép lassan a 10 éves Asus Strix DSP alkatrészenként kezdett elmúlni (először a mikrofon, tegnap meg a DAC), ezért új fejhallgató vásárlásán kezdtem el gondolkodni. Kérdéseitekre válaszok:

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót? - PC
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? - Szimulátorozás, játék, youtube, zene.
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? - 25k minimális mozgástérrel.
    4.) Új vagy használt? - higiéniai okok miatt csakis új!
    5.) Circumaural vagy supraaural? - Circumaural.
    6.) Zárt vagy nyitott? - Zárt.
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar? - ne "kenje" el a hangokat.
    8.) Honnan vásárolnál? - Magyarország
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)? - Integrált alaplapi, egyelőre.

    Továbbá ne legyen műbőr vagy valami bevont szövet, mert az megy tönkre először, illetve ha van kapható hozzá cserélhető fülpárna, azt is tudnám értékelni. Nemtudom, hogy a szövet párnázottak mennyire zártak az anyaghasználat miatt. Nekem az az elvárásom, hogyha felveszem a fejhallgatót, akkor megszűnik a kinti világ.

    Valamelyik topikban egyszer ajánlották nekem a Oneodio Monitor 60-ast, és ez úgy fest, hogy tudja ezeket, így ez most egy kiszemelt.
    Van erről valakinek véleménye? Egészen jó áron mozognak azok a fejesek, bármelyiket néztem is, úgyhogy elsősorban onnan válogatnék. Összefoglalóban leírtátok, hogy mikrofont máshonnan kellene keresni, ezekben viszont némelyikben az is van, így nekem az is megfelelne alapvetően DC-hez.

    Jó irányba mozgok?

    Köszönöm, ha valaki útba igazít. :R

    I am iRacer

Új hozzászólás Aktív témák