Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DBandi_

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretnék segítséget kérni, napok óta keresek fülest, de hát a keret nem túl bő.
    Olyan 30.000-ig.

    Egy régi (12 éves) High End alja Marantz PM80 erősítőn és CD63 lejátszón, B&W 601 hangfalakon szeretem hallgatni a zenét, de kellene egy fejhallgató is, kímélendő a szomszédok.

    Zenében majdnem mindenevő vagyok, ezért általánosságban jól teljesítő fejhallgatót szeretnék beszerezni.

    Ma bementem próbálgatni és a számomra jól hangzó nevek, 25.000 és 30.000 között, Danon, JBL, Marly csalódás volt.
    Még a legjobban egy AKG 512-es teljesített, bár a cd játszó amiről lehetett próbálni, nem volt egy nagy durranás. Audio-Technica egyetlen példánya sem volt megtalálható az üzletben.

    A következőkön gondolkodom:

    1. Sennheiser HD 449 fejhallgató jó teszt eredmény
    2. AKG K540 erre egy szakember azt mondta nagyon jó kis füles
    3. Audio-Technica ATH-T500
    4. Audio-Technica ATH-M35 jó teszteredmények, meglepően olcsó ár, még ha vám és áfa is van akkor is kijön 18.000-ból (Amazon)
    5. Audio-Technica ATH-M50 új, 29.000-ért , magyar oldalon hírdetett. (Amazonon 111 dollárért lehet megrendelni)

    A teszt itt: http://stereo-headphones-review.toptenreviews.com/

    Abszolút tanácstalan vagyok, kipróbálni nem nagyon tudom ezeket Győrben, kénytelen vagyok kérdezni, hogy melyiknél van a legkisebb esély csalódni? Melyik az a márka amire azt lehet mondani, hogy olyan nagyon nem lehet pofára esni vele?
    Köszönöm a választ!

  • DBandi_

    csendes tag

    válasz #71562240 #19884 üzenetére

    Köszönöm a véleményeteket. Meghoztam a döntést és megvásároltam az Audio Technica ATH-M50 fejhallgatót. ami teljesen új, csak kipróbálva lett. Igaz látatlanban, meghallgatás nélkjül. Ennyi ember csak nem tévedhet! Remélem bejön. Sokat nyomott a latban amit írtál, főleg a hangdobozokkal kapcsolatos hasonlatod.
    További szép napot mindenkinek

Új hozzászólás Aktív témák