Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • contaxg

    veterán

    válasz atala #31070 üzenetére

    Nem ismerem a körülményeket de nálunk innentől nem volt kommunikáció a gyerekkel. Azóta már saját számítógépe sincs és együtt hallgatunk zenét a nappaliban. :)

    A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

  • #56474624

    törölt tag

    válasz atala #31101 üzenetére

    A Beyer 235 hangban túlmutat az árkategóriáján. Egyedül a kinézetével lehet gondja a lányodnak.

  • .DLL

    veterán

    válasz atala #31119 üzenetére

    A Maxell Retro DJ nem véletlenül ajánlott, alacsony árához képest ez legalább jól szól. Van egy egyedi karaktere, erősen V-s, ez van akinek bejön van akinek kevésbé. Gyerek kezébe szerintem ajánlott, nehéz elpusztítani.

    (#31117) Doner: A Takstar/Invotone HD2000 kiegyenlítetteb hangú, mint a K511, az énekhangok közvetlenebbek, rocknál a gitárban is több az élet, a K511-nél ez kicsit háttérbe szorul, viszont az elektronikus zenék jellemző összetevői jobban kijönnek ezen.

    (#31118) medve28: HD2000 neked is mehet, illetve kicsivel 15e felett Creative Aurvana Live, ha nem muszáj circum, akkor pl. Beyerdynamic DT235, Sennheiser HD219, AKG K430, ezek mind kényelmesek, esetleg JVC HA-S400 (bár ezt még nem hallottam, de jókat olvastam róla).

    (#31121) mhorvat: Mondom én, hogy kéne egy vezetéknélküli fajhallgató topik. Megértem amit leírtál, de itt nemnagyon van tapasztalat ezekről, főleg a 15k-s határig bezárólag, aminél tényleg nem sok jót lehet remélni, de ugye ki tudja.
    Egy célirányos topikban legalább összegyűlhetnének azok, akik már rendelkeznek ilyennek, és beszámolnának róla, hogy melyik az amelyik kényelmes, amelyik sokáig "visz", amelyik jól szól, melyik szakadozik, melyik sistereg, stb. Persze mindezt olyan beleéléssel mint a jelen topik lakói, hogy van tapasztalatuk többféle változattal és keresik az újat, nempedig az első megvett darabra mondják azt, hogy hú gyerekek ez de jól szól (lehet hogy úgy is van, de lehet hogy csak a tapasztalat hiánya beszél az illetőből).
    Szóval veszélyes terep, és úgymond "hozzáértőket" kívánna, de tényleg csak így juthatnának tapasztalathoz a hozzád hasonló kérdezők.

    [ Szerkesztve ]

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák