Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz contaxg #93772 üzenetére

    Bár én nem nagyon értek hozzá, de szerintem van még felfelé a fejesedben jobb forrásokkal

    Tudom én ezt jól, de nekem úgy tűnik a tesztet olvasva, meg egyéb helyeken olvasgatva hobbiból, hogy igazán a V281 (illetve a V280 ami megegyező hangminőségű) jöhetne számításba, aminek lenne is értelme, ki tudnám hallani a különbséget. Ráadásul van Balanced output is.

    A V200 keveset hozna talán, ugyan részletezőbb kicsit (kérdés hogy ez vajon pozitívum-e nekem, hisz erről szólt a vita hogy nyugis legyen vagy részletes), ugyanakkor kissé világosabb ami nemigazán fekszik meg 200 körül kapni használtan, tehát az egyik kezével ad a másikkal elvesz. Szerintem V200-ra fejlesztenem nem érdemes, balanced kimenetele sincs. Cserébe viszont van egy eladó jó áron az avx-en, nem is tudom, kicsit kompromisszumos fejlesztési megoldás szerintem.

    Amúgy nekem tetszik a G103-al is a hangja, ezt a hangzásvilágot szívesen fejleszteném.

    Egy V281, de csak akkor ha 300 körül találok egyet, nem tudom, és még az is benne van, hogy kicsit tényleg jobb, de lehet kevésbé nyugis lenne, szóval ezek ilyen dolgok, az ízlésemnek lehet passzolna, de az is lehet utólag megbánnám, tekintve a magas árát. Persze el is lehet adni, bár nem könnyű.

    De ha fejlesztek, akkor az SDAC-nak is mennie kell, amit amúgy másnak is ajánlok, tiszta, részletes torzításmentes hangot ad, jelentős előrelépésnek bizonyult nálam az Asus Essence ST-hez képest.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák