Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz UserX #91039 üzenetére

    Lassan 2 éves lesz az enyém, és az idő 2/3-ában napi szinten használva volt/van. Ha nem az OneOdion, akkor a rádiós Sony-mon (jellemzően inkább utóbbin). Nagyjából ugyanúgy néz ki, mint új korában. Nem hiszem, hogy mostanában lesz vele gond. Ha mégis akarsz rajta cserélni, akkor a textil párnát nagyon nem ajánlom, gyakorlatilag mindegyikkel éles lesz a magas fülkaparóan.
    Hivatalos boltjukból tudsz rendelni eredetit. Szerintem EZ ugyanaz, csak más néven (mérget nem vennék rá, de nagy összegben fogadnék.) Nyárra az ILYEN tud esetleg jó lenni, a 95mm-es. Brainwavzból jó rá a 100mm átmérőjű round, abból a textilt már próbáltam rá, és a nagy belső pere miatt nem lötyög (ergo jó rá), de a BW-os textillel is sok volt a magas. Azokból esetleg a sheepskin jó lehet, ha hajlandó vagy annyit költeni párnára, mint amennyibe a fejhallgató kerül. (7-8$-t számol fel postára a BW, úgy kalkulálj.)
    Gyakorlatilag bármelyik 95mm-es jó rá, ha kísérletezni akarsz. Simán leszeded a régit, a felrakás tök egyszerű, beakasztod az új párna szélét a kis pöcökbe, és csak forgatod rajta az óra mutatásával megegyező irányba. Gyakorlatilag magát helyezi fel a párna.

    Én most mindenhez EZT a fajta vezetéket használom. Gyakorlatilag gubanc mentes, ha össze tekered, szétugrik. Tök jó. Ugreenből egyedül EZT A FAJTÁT NEM ajánlom, mert nálam gyakorlatilag pár hét alatt megört. A sima gumi szigetésű, tök egyszerű is jó, meg van egy farmer borításúm is belőle, amit már nem lehet kapni.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák