Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Tin #69978 üzenetére

    Tehát ebből nekem az jön le hogy szubjektív a dolog. Tehát a legbölcsebb dolog meghallgatni.

    Szerintem, (eltekintve a Sennheiser Orpheus-tól, ami az ára miatt kiesik), a legjobb kombó ami még úgy ahogy megfizethető, az a HD-800(S?) a hozzá tervezett HDVD-800-zas erősítővel, ez adja vissza a legjobban az eredeti minőségét a zenének, nem torzít semmilyen irányban sem. Gondolom német precititással van kimérve műszerekkel hogy az úgy szóljon ahogy kell, ne legyen benne 0,1%-nál több basszus, vagy akármi, olyan legyen ahogy a művész megalkotta.

    A cél az az hogy minnél jobban közelítsen az eredetihez nem, vagyis a neutrális hangzás.

    A márkák szempontjából is kinyílt a szemem, eddig csak az AKG és Sennheiser meg Sony létezett számomra (főleg mert ilyen füleseim voltak az mp3 lejátszóhoz), de mostmár olvasgattam a Beyerdynamicsról és az Audiotechnikáról is. Utóbbi japán nem?

    Érdekes téma egyébként, szívesen kiművelem magam, hogy ha jobbra váltok akkor legyen elképzelésem, a márka annyira nem is számít, inkább a vélemények meg a személyes megtapasztalás, kipróbálás.

    Csak ugye most költöttem 44 ezret fejesre és 19-et egy jó hangkártyára, egyelőre ennek kéne örülni.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák