Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz pendre54 #68226 üzenetére

    Egyszer hallgattam bele a 2015-ös CanJam-en, egy ilyen erősítőről.

    "ATH W1000Z
    Egy nagyágyú.
    Sajnos erről a forrásról nem volt az. Az kiderült hogy elsősorban akusztikus zenéhez készült, és hogy bő, színpadias tere lehet. Érződött, hogy nem mutatja azt amit tud. Sajnos nem vihettem máshova kipróbálni."

    Gyors, részletes hangú, nagy tér. EDM-re nem való a mélyei miatt, bár a fene tudja mit tud egy 503-ról ami körberöhögi azt amről hallottam.
    A Beyer T sorozatához lehet hasonlítani leginkább, az egyes modellek szúrós magasai nélkül.
    Lehet vele próbát tenni azokhoz a zenékhez amit hallgatsz.

    A Pandora 6 mindenevő. A Rock nem állt neki túl jól, de mióta kapott rézkábel fejlesztést azóta nincs előtte akadály :)
    Mennydörgő mélyei vannak, de részletes és gyors, mint a planároknak általában, bár ez dinamikus.
    Mennydörgés szerintem nem fog W100Z-ből jönni sosem. Ha ez számít.
    A lényeg, hogy a Pandorával nincs már hiányérzetem, mint szinte mindig van az embernek a cuccaival.
    Inkább csak annyi, hogy fokozni hogyan tudom még. És vele itt már csak a forráseszközök jönnek képbe.
    Azt tudom, hogy egy LCD4 és Questyle CMA600i párost továbblépésnek éreznék, de ezen kívül....? Pedig hallottam már néhány cuccot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák