Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz Spíler #59125 üzenetére

    Igazából nem a hangképpel van a bajom (vagyis nem azzal lenne, nem zavar hogy kevés a basszus pl. rajta - erre jó a FiiO-n a bass kapcsoló - hanem azzal, hogy a fejhallgató hangja "mosott", a hangok összefolynak, tér nincs, basszus pedig némely számnál torzít, nem tudom jobban leírni, mint a fenti hasonlattal (mintha valami nagyon olcsó vackot hallgatnál, na ez jelenleg olyan, pedig egyáltalán nem volt olcsó az AD700x :DDD ). A presenter 3-at már ajánlották a fórumon, a köv. lépés lehet az lesz, viszont először élvezhető hangminőséget kéne kihoznom a jelenlegi setupból, nem akarok erre több pénzt költeni. Jobb ötlet híján most kap 8 órányi pink-, white-, Brown noise-ot a fejhallgató időnkénti 5 perces "Digital silence"-szel. Ezt fogja kapni 3 alkalommal 8 órában, változó sorrendben, és kiderül, hogy lesz-e változás.

    Azért nem arra tippelek hogy a fülemmel lenne baj, mert minden fórumon azt írják a neten, hogy az AD700X-szel kb. soundwhorekodni lehet játékokban. A K512 MKII-vel jobban tudtam soundwhorekodni, szóval valami egyértelműen nem klappol (hiszen az egy jóval alacsonyabb kategóriájú, zárt fejhallgató, amit 6 éven át megelégedéssel használtam, de emlékszem hogy annak is kellett kb. 3x8 óra burn-in új korában, mire elkezdett hallgathatóan szólni, előtte borzalmas volt).

    [ Szerkesztve ]

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Új hozzászólás Aktív témák