Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peppe79

    senior tag

    válasz Spíler #58045 üzenetére

    A zárt fülesekkel nincs sok tapasztalatom, főleg nem a suprákkal. De amit eddig próbáltam, az nem az én világom volt. Itthon K501-est és HD565-öst hallgatok. Az utcán meg eddig hosszú éveken át a Koss-t. Az abból a szempontból tökélesen megfelelt, hogy épp annyira izolált, amennyire szükséges (kerékpárral járok munkába, és nem szeretném elüttetni magam); kényelmes volt, és hozzászoktam a testes mélyeihez...de kizárólag zajos közegben. Itthon, nyugodt körülmények közt rögtön a K501-re (vagy HD565-re) váltok.
    A C-Jays jelenlegi ára teljesen korrekt, ezzel nincs is semmi gond. Élve a netes vásárlás lehetőségével, simán visszaküldhetném, de én ettől függetlenül megtartom. Legrosszabb esetben, ha netán úgy adódna, jó lesz második utcai fülesnek. De egyelőre tesztelgetem még.

    Annyit azért hadd kérdezzek, hátha van valakinek ezzel tapasztalata: ha örökélet garanciával vásárolok Koss-t, akkor az vajon a vezeték megtörésére is él? Mert ha igen, akkor nekem simán megéri azt a pár ezer Ft pluszt. Annak idején egyébként még örökélet garival vettem a Porta Pro-t az Edigitalnál, csak sikerült elhánynom a jótállási jegyet. (fene gondolta akkoriban, hogy 1-2 év elteltével rögtön gond lesz a vezetékkel) :((

Új hozzászólás Aktív témák