Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Citroware #53252 üzenetére

    Neki bármelyik Beyertől, hallotta az én vintage 600 Ohm-os változataimat is (sőt, a DT770-em tőle van, pont ezért adta el). Illetve talán a vintage DT880-tól nem, de alapvetően az még nem volt nála hosszabb ideig.

    Hozzáteszem, hogy nekem pl. semmi bajom nincsen a Beyer-ekkel, sőt - de mint írtam, nekem a vintage változatok vannak.

    Csak arra akartam példát hozni, hogy nem nehéz elképzelni, hogy valakinek "hallgathatatlan" valamelyik, amúgy népszerű Beyer modell.

    gaborka8x8: természetesen elnézem, hogy Ön el nem tudja képzelni, ettől még el lehet fogadnia, hogy ha nem Önről és az Ön tapasztalatáról van szó, akkor létező dologról van szó. :)

    (Az ismerősöm nem egy Beyer modellt, nem egy erősítővel próbált ki természetesen, de nézze el nekem, hogy csak mosolygok azon, hogy Ön mennyire szükségét érzi, hogy egy abszolút szubjektív szempontot próbáljon diszkreditálni. :) )

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák