Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz lugosi #41970 üzenetére

    Igen, de nagyon nem egyszerű véleményt alkotni, ahogy azt írtam is.
    A haverom éppenséggel a HD800-ra van rákattanva, hogy kiderítettük az átlag 1100 GBP árához képest szinte féláron beszerezhető újonnan itt néhány UK webboltból.
    Akkor most már figyelembe kell venni, hogy ő azt egy elég drága erősítőről hallgatta, 4500 GBP.
    Én a Kennerton Odin-tól padlóztam le, de az egy még drágáb erősítőről ment.
    Nem rohangálhattam keresztbe, kasul a fejesekkel különböző standokon lévő erősítők között, még rámhívták volna a rendőrséget.
    Azért próbálkoztam :)
    Ott van példának okáért amit a Beyer T1 2nd gen-nél tapasztaltam. Teljesen másképp szólt arról a JD Lab erősítőről mint amire a többi volt dugva. Akár másik fejhallgató is lehetett volna.
    Az sem lett volna megoldás, hogy kiválasztanék egy számomra megfelelőnek tűnő erősítőt és az összes fülest arra dugom rá, mert nem mindegyiknek az az erősítő állt volna jól. Lehet ugyanebben az árban egy másik erősítővel egy-egy darab többet adna, és akkor kezdhetem előlről az egészet.
    Ezek a dolgok nektek nyilvánvalóak, ezért is feleslegesnek találtam ezt fejtegetni, bár utaltam rá, hogy egy-egy "ítéletem" a magam számára sem végleges ezen okokból.

    A DAP-oknál már más a helyzet. Ott már nem szállnék vitába magammal az észrevételeimmel kapcsolatban, hiszen variálási lehetőség nem igazán van. A Questyle-t és az ARM2-őt tesztelgetném egymás mellett, e kettő közül választanék - vagy mindkettőt, fülesemből is több van :)

    A fülhallgatók hasonlóképp a DAP-okhoz.
    Leszóltam az AK Laylát meg Angie-t. Egy AK 380-ról próbáltam ki őket. Onnan hova tovább, könyörgöm?
    Egy 20 kg-os asztali csöves erősítőről hallgassak fülhallgatót is?

    A szubjektív véleményeim alapján ebből az egészből arra kellene koncentrálni az olvasónak, hogy az ismert cuccokról való véleményem milyen párhuzamban van azokkal amiket nem ismertek. Támpontnak jó, mert én nem vagyok fizetett ügynök, én fizettem azért, hogy ott lehessek, és szerintem már tudjátok, hogy a saját vásárlásaimat is lehúzom, ha az nem üti meg azt a szintet amit elvárok tőle.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák