Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz #71562240 #39444 üzenetére

    Szia, illetve sziasztok,

    Épp most értem vissza a fejhallgató plázából, nagyon ráéreztél a Yamahával. :)
    Ugyanis arra esett a választásom, de ne rohanjunk ennyire előre.....
    Ha esetleg valaki hasonló helyzetben lenne mint én voltam, leírom mik a tapasztalatok.

    Volt minden ami csak kellett, minden jelöltemet kipróbálhattam, nézzük:
    AKG 550K: Hát ezzel kezdtem, mivel ő volt az 1. számú jelöltem. Nagyon jól illeszkedett, nem volt olyan gondom, hogy ne lenne basszus meg hasonlók. Szépen, tisztán szól, van mély is elég jól, kényelmes is, de nekem a magasak néhány éneknél túl harsányak voltak, illetve a basszus nem volt elég erős trance, dnb zenékhez.
    ATH A500X: Szintén szép tiszta, tágas hangzás, nagyon jó erős basszusokkal, de hatalmasak a kagylói és nyomta a fejemet. Vaktában senki se vegye, mert lehet kényelmetlen lesz nektek is, amúgy nálam jobb hangzás mint az AKG 550K.
    ATH M50X: Na mondom kipróbálom, ha már hype legyen hype. Nagyon rosszul szólt! Atom színezett hangzás, semmi tere nem volt, tök szemből szólt minden.
    SONY MDR1-R: Kellemes mélybe húzó hangzás, jó tere is van, nem szemből szólnak a hangszerek, viszont a magasak le vannak csapva, nincs az a csilingelés, még akkor sem amikor várná az ember. Ez volt mind közül a legkényelmesebb, kb semmi nem volt a fejemen amikor rajtam volt.
    ATH MSR7: Kristály tiszta hangzás, erős, feszes basszusok. Lehet ő nyert volna, de nem volt kényelmes, így nem is teszteltem sokáig. Hatalmas szorító ereje van, kényelmetlen volt már 3mp után a fejemen.
    YAMAHA MT220: Nagyon kiegyenlített hangzás, nem húz semerre, vannak részletek, van csilingelés, de nem bántóak a magasak. Feszes, pontos basszusa van és nem is kevés, elektronikus műfajhoz is kiváló, odacsap rendesen. A zene "bentről" szól, nem szemből, hanem a részese vagy, olyan mintha a fejedben lenne és ez nagyon tetszett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák