Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SonyNex7

    senior tag

    válasz demars #38447 üzenetére

    Kevés volt a tapasztalt mert minnél több fajta zenét,filmet hallgattam úgy jutottam erre a döntésre,es ehhez meg hozzá jött a nem cserélhető,túl hosszú kábel problémám,hord táska se volt hozzá,(ios kompatibilitás is jó lett volna azért lett volna jo az 551),összecsukhatóság.
    Azért ne jelentsd ki hogy pont elég benne a mély,a vásárlók egyik fele elégedett de sokan szidjak.
    Sok oldalon írtak hogy inkább akusztikus zenéhez való,nem a poppos vonalhoz,nem mély hiányos ezt nem mondtam inkább egyenletes de egy nagyon picivel többre vágyom.
    Így kezdtem el nézelődni újra ,esetleg kicist olcsóbban,kicsit több basszust keresve illetve a fenti dolgokat figyelembe véve eddig az m40x-et találtam 31k-ért. Közel 300 véleményt olvastam róla 90% pozitív 5 csillagos.
    Olvass utána hogy rengeteg helyen 200$ alatt az m50x 100 alatt az m40x kategória győztes,úgyhogy azért ez a fos idézőjeles gagyi duma eléggé falsh.
    Nincs ebben semmi kínlódás ,érdeklődőm az itteni segítőkész embertől ,és élek a lehetőségemmel hogy vissza küldjem ,30-40k nem apró pénz remélem nem gond neked hogy mire adom ki,mert sajnos ezen a terén nincs tapasztalatom,és akkor vásárlási helyet nézve korlátozva voltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák