Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Kékes525 #31149 üzenetére

    "Itt egy egyszerűen értelmezhető kérdést tettem fel..." Nem igaz, ilyet én tettem fel a visszakérdezésemkor. Te megkérdezted, hogy van-e jobb - ez így értelmezhetetlen. Én visszakérdeztem, hogy mi az hogy jobb, ez egyszerűen értelmezhető, nyilvánvalóan nem a szó magyar jelentéseire kérdeztem vissza.
    "Az pedig mi más, mint kötözködés, ha visszakérdezed mi az a "jobb"?" Az segítő szándékú visszakérdezés, mivel a kérdésed abban a formában értelmezhetetlen, hogy mi a jobb - főleg ahhoz képest, hogy egy olyan topikban érdeklődsz, ahol a vezetéknélküli eleve rosszabb mint azok, amelyekkel a topik foglalkozik.
    "Hogy mire gondolok az a Sennheiser RS 220 megnevezéséből egyértelműen kiderül." Ez ugyebár nem igaz, erre már legkésőbb az összefoglaló elolvasása után rájöttél, de kötöd az ebet a karóhoz.
    "Fejhallgató topikban vagyunk, nyilván a hangminőségre gondolok..." Igen, nyilvánvalóan én is (elsősorban) a hangminőségre gondoltam, amikor visszakérdeztem, hogy "Mi az, hogy jobb?" - mivelhogy egyik embernek ez a jobb hangminőség, a másik embernek meg az a jobb hangminőség a sokféle hangminőség közül. Nincs olyan, hogy "A" hangminőség, amint erről az összefoglalóban is tájékozódhattál, ha eddig nem tudtad - amellett, hogy az összefoglalóban arról is tájékozódhattál, hogy ez egy vezetékesfejhallgató-topik, amely éppen a hangminőség érdekében kerüli a vezetéknélküli fejhallgatókat, tehát azok után, hogy az összefoglalóban elolvastad, hogy ez a topik hangminőségi okokból mereven elzárkózik a vezetéknélküliektől, elég visszás visszatérni annak a magától értetődőségévével, hogy te hangminőség szempontból vagy kíváncsi, hogy van-e jobb, amiről újra csak visszakérdezni tudok: mi az, hogy jobb, neked?, - merthogy ugyebár nincs olyan, hogy "A" jobb hangminőség.

    Tehát, mi az hogy jobb? - ahhoz képest, hogy egy hangminőségorientált topikban érdeklődsz hangminőségellenes technológiáról, amely hangminőségellenes technológia kívülesik ezen topik céljain, amint azt láthattad az összefoglalóból. Neked mi a jobb hangminőség? És mi a rosszabb?

    De visszakérdezésem annyiban csak potenciális, hogy amint azt olvashattad az összefoglalóban, ebben a topikban nem nagyon fogsz találni arra átfogó tapasztalatot, hogy az adott Sennheisernél a te hangminőségfogalmaid alapján melyek "jobbak" és melyek "rosszabbak" a vezetéknélküliek közül. Ez a topik nem foglalkozik a vezetéknélküliekkel - amint azt láthattad az összefoglalóból.

    Elég érthető voltam?

  • .DLL

    veterán

    válasz Kékes525 #31149 üzenetére

    No de tényleg olvasd már el az összefoglalót.
    Ez a topik nem foglalkozik vezetéknélküli fejesekkel, mert ár/hangminőség arányuk nem jó. Persze várhatsz itt egy válaszra, hátha valaki ismeri, de inkább szólunk, hogy rossz topikban jársz, mert nem valószín, hogy ezzel együtt még számtalan hasonszőrű típust is ismerne, és tudna mást ajánlani, meg amúgy is off-topik lenne.

    [ Szerkesztve ]

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák