Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    válasz #16820480 #25002 üzenetére

    Az LCD-3 tényleg kivételes, ha sikerül elfelejteni az érzést, hogy a fejeden van, akkor a hangja, a teste mindenképpen elfeledteti, (pl. hallgattam egy spanyol táncos felvételt, mintha körbetáncoltak volna a párok, annyira közvetlen volt minden dobbanás, minden kis kastañetta a háttéerben) mindemellett sziporkázóan tiszta. Persze lehet hogy a HE-6 is tudja ezt.

    Donpe rendszeréről is nagyon jól szólt (vagy a Night Blues-ról hallgattam? rég volt) és a Sileo-ról is de azt nem is kell mondanom...
    A legtöbb fejes ez után tényleg csak "fejes" érzést ad (persze mondhatni hogy hangdobozokhoz képest ez sem az igazi, de szerintem más, bizonyos szempontból jobb).
    Mielőtt elköltöd a fél vagyonod előtte hallgass meg egy LCD-t ;)
    Persze tömeg szempontjából HE-6 szintjén van (ezért is írtam, hogy nem könnyű megszokni, hogy a fejen van), bár a Bamboo LCD-2, főleg a plüss változat azért könnyebb, 500g alatt van.

    (P.H.)

  • Ati1979

    veterán

    válasz #16820480 #25002 üzenetére

    Igen elég nagy lyukak vannak. Látszik, hogy akg csak amolyan próba szerencse alapon ugrott bele ebbe a fülesgyártásba. Mondjuk ilyen gyártókkal mint shure vagy a westone nem is lehet összehasonlítani.

    Azért persze a k3003 kivétel lehet. Nemcsak azért mert hybrid.

    Öblösítés. :O Jaj, akkor azt már tudom, hogy nekem nem fog bejönni.

    (#25003) .DLL

    +1

    Igazából szerintem az LCD3-mat, meg szerintem he6-ot csak sileo szintű fejes erősítő + hasonló kategóriájú dac mellé érdemes megvenni.

    Máskülönben nem igazólható az ára. Ettől az esettől eltekintve az LCD2 sokkal jobb vétel.

Új hozzászólás Aktív témák