Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .DLL

    veterán

    válasz lugosi #21540 üzenetére

    Szia!

    A fejhallgató tudásának és a kiszolgáló forrásnak azért valamilyen szinten pariban kell lenniük.

    Gyengébb forráshoz bőven elég egy olcsóbb fejes is aminek nincsenek ordító hibái és bejön a karaktere (V, egyenes, mély, levegős, stb.). Máskülönben úgy is csak egy olcsóbb szintet fog hozni a drága fejhallgató gyenge forrással. Tehát lehet egyikből lejjebb kéne adni, azt a pénzt egy kicsit a másikba fektetni, és akkor így közelednek egymáshoz a szintek, de általánosságban is elmondható: a forrás legyen jobb.

    Én egy 8-9e Ft körüli fejhallgatót használok. Oké, egy nagyon jól sikerült modell, önmagában is kb. a kétszeresét éri szerintem, de most van alatta 70e Ft-nyi forrás, és ez még nem szinergia (bár a szinergia nem feltétlen pénz kérdés, egy szerencsés választás eredménye is lehet olyan elem a láncban, amitől "összeáll a kép" (hang)). De úgy is sikerült már hallanom, haveromnál az ő rendszerén, na akkor bennem volt, hogy lenyúlom a cuccát, mert kell. :D Neki K701-e van, ismeri a pontosságot, feszességet, ami várhat attól a fejestől, de mikor meghallgatta az ő rendszerén az én kis fejesem, azt monda ez vagy 50 ezret ér így. Ennyi, 8 ezer Ft-os fejesből egy megfelelő forrás olyat kihoz, hogy nemigaz. És ez érzésben is sokkal jobb, mint fordítva, mert így plusz értéket érzel a magadénak, nem a meglévőben kutatod, hogy "miért is fizettem én ennyit?".

    (#21549) izomhod:

    Nem, FM rádió fél hangerőre, fejest a dobozára, vagy egy párnára rátesz (hogy a membrán meg legyen fogatva (nyitott fejesnél kevésbé lényeges)) és úgy hagyni 3 napra, hagy szóljon.

    (#21518) Freeman007:

    Hmm, ilyenekről miért nem tudtam én eddig? Csodálatosak! :C És nem drága!

    [ Szerkesztve ]

    (P.H.)

Új hozzászólás Aktív témák