Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samtya

    senior tag

    válasz jeromosi #75991 üzenetére

    A PX 100-at megkérdezheted a Basystól, van belőle mikrofonos verzió, drágán.

    dik: a Porta Pro nagyobb fejméretre is jó, három fokozatban állítható a szorítóereje, szerintem elfogadható a kényelme. A pánt néha kitép egy-két hajszálat.

  • Samtya

    senior tag

    válasz jeromosi #75999 üzenetére

    Igen, én azt tippelem, hogy csak annyi. Utánaolvastam, az újabb verzióban több a basszus, de határozatlanabb is.

    dik: marad azért, általában nem hajhagymával együtt tépi csak leszakít egy darabot. :)

    [ Szerkesztve ]

  • contaxg

    veterán

    válasz jeromosi #75995 üzenetére

    Igen ez jónak tűnik, Az említett Basys linknél annyit érdemes tudni, hogy sok-sok évvel ezelőtt a Basys volt a Sennheiser képviselet és még mindig van nekik régről készlet. Kb 5 éve volt egy teljes listám erről, de ezek szerint még most is van. De a lényeg, hogy ezek kb 10 éves darabok is lehetnek és nem tudom, hogy ez a hosszú raktári időszak mennyire visel meg egy fejhallgatót. De ezen az áron ha ilyen kell, akkor ajándék. :) A Basys raktár szép, nagy és száraz helység, nagy gond nem lehet. :)

    #75996) dik
    A Porta Pro azért különleges, mert lehet állítani, milyen erővel feküdjön fel a fülre és nagyobb fejméretre is OK lehet emlékeim szerin. Papámnak van egy, már a második szivacs készlet van rajta és pár éve át is kellett kábelezni, mert a vezeték is megadta magát De most is szól és napi használatban van.:)

    (#76002) ΞΔGLΞ
    A Hifiman nagyon forras igényes cucc, ebben megegyezik a többi planár fejessel. De abban különbözik pl az Audezetől, hogy a mélyekben az Audeze határozottabb és dúsabb, így pl. elektronikus zenékkel is sokkal nagyobbat szól. A Hifimanban elég sok potenciál van, de baromira igényli a jó forrást és a megfelelő fülpárnákat. Szerintem nem hallottál még rendesen installált Hifiman fejest, mert a 300k alatti sávban pont az legnagyobb erősségük, hogy a kategóriákkal jobban szól mint a hasonlóan árazott fejesek, de mint írtam ehhez költeni kell rendesen forráson oldalon és műfajok közül pont nem a tucc-tucc zene az erőssége, hanem a klasszikus vagy dzsessz áll nekik jobban. Így nem is mindenkinek lehet ez jó megoldás, de akinek ez a zenei vonal OK és van kellő erősítője, stb, akkor viszonylag olcsón elég jó hangot tudhat magának.

    [ Szerkesztve ]

    A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák