Új hozzászólás Aktív témák

  • nbencee

    tag

    egy laza 10 hónapra eltűntem a fórumról, és ez idő alatt napi minimum 3-4 órákat eltöltöttem zenehallgatással, szerelmem lett az Omnitronic SHP-600 , nagyon bejön a hangja, kényelmes, számomra nincs benne bántó magas, egyszerűen pont jó. Szeretem a Lewitz HP8500-amat is, de a zárt kialakítása miatt kevesebb a tere, hangban megkockáztatom hogy amúgy szinte ugyanaz a driver van bennük, mindkettő átszitázott ISK, azonos árcédulával.
    Nagyon birizgál a gondolat, hogy szeretnék feljebb ugrani, és hogy 50-70k között van-e olyan, ami hatalmas ugrás lenne minőség téren?

    Ezt keresem:

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    csak otthon
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    100% zenehallgatás
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    50-70k között gondolkozom
    4.) Új vagy használt?
    mindkettő jöhet
    5.) Circumaural vagy supraaural?
    egyértelműen circumaural
    6.) Zárt vagy nyitott?
    csak nyitott
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    ne legyen kiemelése, inkább kiegyenlített hangot keresek, ami azért nem unalmas. minél több pontos részlet, szeretem ha van tere, és lehetőség szerint kevés basszus,kifejezetten zavar a basszuskiemelés
    8.) Honnan vásárolnál?
    mindegy, amúgy a hangszerdiszkont.hu -t preferálnám a közelsége és a szép kártya miatt
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    Fiio E10k , .flac zenék bitperfect beállításokkal. , nemsokára cserélni szeretném valamelyik Loxjie-re

    x2HR kiesett a kosárkából a basszusai miatt, amin gondolkozom:
    -ad500x ?
    -ad700x ?
    -dt880 pro?
    -vagy nagyon izgat a Hifiman (pl. hifiman he400i 2020) gondolat, vajon jó lenne nekem az igények alapján?

Új hozzászólás Aktív témák