Új hozzászólás Aktív témák

  • gretzky77

    veterán

    válasz fericske #93852 üzenetére

    Köszönöm a véleményt, tegnap délután át is vettem egy Austrian Audio HX I15 fejest!

    Kialakításra nagyon tetszik, felépítésre is elég masszívnak tűnik, de majd kiderül! A dobozban volt a fejes, 1db normális kábel melynek a fejesbe menő vége 2,5-es olyasmi mint a Final Sonorous-é, bajonett zár szerű, 6,3-as átalakító és egy egyszerű logóval ellátott szütyő! Az első benyomásaim jók a minőség tekintetében!
    Hang szempontjából nekem tetszik, igazából nem vagyok hifista vagy vájtfülű, elmondásod alapján talán tényleg ezt hívják élénknek, a basszus talán egy nagyon kicsit kevés, de számomra épp határeset vagyis ez nem probléma, az előző fejeseimhez képest talán amit érzek különbséget az talán a sztem több tér, de tényleg egyszerű mezei user vagyok! Elsőre nekem bejött,ennyi pénzt megér!
    Kíváncsi lennék amúgy olyan véleményére is a fejes tekintetében aki ért is, hozzá nem úgy mint én, illetve mobilról hallgattam Apple Music veszteségmentes formátumot!

    Szerintetek egy egyszerűbb mobil Dac, mondjuk egy ibasso dc03 hozna hallható változást? Hangerővel semmi gond, az bőven elég! :R

    iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Új hozzászólás Aktív témák