Új hozzászólás Aktív témák

  • achilleuss

    tag

    Ajánlott tesztzenék audioeszközökhöz: [link]A legutóbb vett 1972-es fejesem lazán vette ezeket az akadályokat. Bár a Jazz-t eléggé utálom, akár a rap-et. A 70-es évekbeli Boney M-et viszont imádom. A 70-es fejes jól adja a 70-es évekbeli zenét, tökéletes a Boney M-hez.
    Ez az OneOdio pro-50 kínai fejes felkeltette az érdeklődésemet, amit itt ajánlottatok. Elolvastam róla egy tesztet, csupa jót írnak róla. Elolvastam róla jópár kommentet, ott is szinte mindenki áradozik róla. Néhányan találtak kis hibákat. Valaki azt mondta, túl sok a basszus. Valaki meg azt írta, hogy kevés kicsit a basszus. :D Ugyanaz aki a basszust sokallta, azt is írta, hogy komoly zenéhez nem ajánlaná. Más, hogy sima a közepe, de meg lehet szokni, összességében jónak találta. 50 kommentből 3 volt aki "kukacoskodott". Szerintem azért ez elég meggyőző. De az a gyanúm, hogy az a három volt a vájtfülű. :) Attól függetlenül én is rendeltetni fogok egyet a kis kínaiaktól. Kíváncsi vagyok egy kb tizesért mit tud, összehasonlítva a legújabb fejes szerzeményemmel, gondolom filmnézéshez az tutti lesz/a sok mély pluszba/. Egyre jobban másolnak a kínaiak. Egy subkábelt/16 ezer forint/ és egy digitális koax kábelt/7000 Ft/ már rendeltettem tőlük régebben. Olyan elgondolásból, hogy ha egy másolt cucc 16 ezer forint, akkor valami nagyon profi cuccról másolták, és ha csak a 80%-át tudja a profinak, az már jó. És bevált, a koaxkábel is.

Új hozzászólás Aktív témák