Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    Ma reggel elővettem a vintage DT880-at, mivel privátban megegyeztünk Ba cy lussal, hogy kölcsönadom neki - gondoltam, előtte azért megnézem, hogy minden rendben van-e vele.

    Sajnos nem, úgy tűnik, "megromlott állásában" (kb. egy éve nem volt a fejemen, óvatosan elcsomagolva tartottam), nem tudom, hogy pontosan mi okból, de a bal oldalán szakadozik a hang. Több forrással/fejeserősítőről is megnéztem - Loxjie P20, illetve Drop-os SDAC + Cavalli Liquid Carbon X - a jelenség ugyanaz...

    Ha mozgatom a fejemet (akár csak nagyon kicsit), akkor már szakadozik. Ez pontosan mire utal? Remélem, nem a driver, hanem a kábel, az utóbbi a könnyebben cserélhető...

    Budapesten belül ki foglalkozik, mint megbízható ember javítással?

    Fejhallgatószervízzel fenntartásaim vannak (még emlékszem a régi Nomono blogon lévő remek sztorira egy nem igazán jól sikerült javításról), darvinya meg gondolom, még mindig nem fogad ügyfeleket.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák