Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz wexford881 #88197 üzenetére

    Szia,én is járattam egy kicsit én is hallottam változásokat hangerőben is jobb lett kicsit de az igazi dac-al lett,viszont igen néha néha a magasak szúrósak tudnak lenni,szerintem hangerőnél is kinek mi az igénye mekkora legyen a hangja de a basszusok ott vannak hallani de nem mindenhol jön ki pl dob szólós zenénél lenyűgözött a hangja de már hip hop zenénél nem igazán.Én meg pont azt vettem észre,hogy nagyon jó kábele van lágy hajlékony amit én vettem pl az sl150-hez az nagyon merev az tényleg viszi a hangokat a fülemhez na meg az sl150 kialakítása is lehet plusz rátesz.Én is próbálgattam az EQ-s dolgokat de nem jelentett olyan sokat pl basszus téren.A kényelem nekem meg pl fantasztikus volt felvettem mintha rajtam se lett volna én inkább az sl150 bal oldalán érzek ilyen hasonló dolgot,hogy mintha benyomódna a fülem és tompulna de mégis rendesen hallom a hangokat.Örülök,hogy elégedett vagy a fejhallgatóval,használd egészséggel :)

    Gzula[HUN]

    Egy kérdésem lenne hozzád,ismerősöm nézegetett fejhallgatókat és eszembe jutott amit anno ajánlottál OneOdio Pro 50 mondtam neki ezt a cuccot,de olvasgattam a neten,hogy ezt is hamisították és vigyázni kell nehogy ebbe fusson bele az ember. Néztem a linket amit a múltkori hozzászólásodban láttam és akkor az az eredeti OneOdio
    És pót fülpárnát,hol lehet hozzá találni ami jó is,meg mennyire bírja a strapát és akkor ez tényleg jól szól?Meg akkor a legjobb a Pro 50?

    [ Szerkesztve ]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák