Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz Polllen #84659 üzenetére

    Sziasztok!

    Némi lamentálás és egy impulzus vásárlás után múlt héten pénteken megjött a Yamaha HPH-MT5. (Itthon csak két hely listázta, egyiknél sem volt készlet.)

    Összehallgattam pár másik fejessel 2 napi használat után, dacnak egy Centrance DACportable és egy R2R 11 van.

    A használt dalok Tidalról szóltak:
    Rotfront - Songs About Me
    The Piano Guys - Batman Evolution
    Rocco Hunt - Benvenuti in Italy

    CoolerMaster MH752: Az MT5 egyértelműen jobb mindenben
    Audio Technica M40x: Szerintem egy kategória az MT5-tel, de dögösebb, az MT5 kicsit kiemeli a mélyeket és így nekem összességében jobban tetszik. Ezt mondjuk csak a Centrance-szal tudtam kipróbálni, de pont abban jobb, amit az M40x-ben hiányoltam. (Amúgy tuti ugyanaz az OEM, a külsején kb minden csereszabatos vele)
    Audio Technica A700: Az A700 terétől elmarad, de a többi dolog megint csak hasonló kategória, csak jobban.

    Láttam én is azt a youtube videót, ahol HD600-hoz hasonlítják, de R2R 11-ről használva azért egy Hifiman HE400-tól elmarad, feltételezem a HD600-tól is.
    A részletek még csak-csak megvannak, de a tér (nyilván ezt nem is várom el), tisztaság nincs. Olyan mintha lenne egy kis "fátyol" a közép és magason a HE400-hoz képest.

    Ha még a használattól változik a hangja, jelentkezek, ha eltűnne az a fátyol, akkor bitang jó fejes lenne ennyiért. Így csak nem rossz. M40x helyett én ezt ajánlom, több benne az élet.

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák