Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz SkyTrancer #84518 üzenetére

    Ha nincs benne szétmálva a szivacs, akkor egy mosás (mosózsákban) sokat tud segíteni. Régi fórumtársunk, Ba cy lus eléggé ott volt "Bayer ügyben", szerinte csak az eredeti az igazi, és csak a gyári, stb. Nekem ennél jóval vegyesebbek a tapatasztalataim.

    Azzal is vannak fenntartásaim, hogy eredetiként árult párnák konrétan honnan kerültek raktárra, szóval eredetit csak gyári supporttól vennék.

    Aliexpresszes párnák minőségével nincs gond, de én nem vagyok annyira vájtfülű, hogy megállapítsam, minden egyes hang ott van-e utángyártott párnával, mint a gyárival.
    Szerintem változás akkor is van, ha az eredeti, de rossz állpotút cseréled ki eredeti újra. Ott is megszokod lassan, hogy összelapul a párna, a pólusok meg tömődnek az elhalt bőröddel.

    Viszont az áruk is egyre magasabb. Sőt, egyes dedikált kínai darabok pl. majdnem olyan drágák, vagy drágábbak, mintha akcióban vennék pl. Brainwavz-ot a honlapukról.

    Minőségi párnaként még esetleg ott van a Dekoni.

    Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák