Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    válasz PR0JECTNR56 #80381 üzenetére

    Nekem is hasonló problémám van, annyi eltéréssel, hogy más a forrás, és nyitott is szóba jöhet. Szerintem hallgasd meg a Denon D5200-at (nekem D7200 volt, állítólag a D5200 valamivel feszesebb nála), és ha tudod, a Final Sonorous VI-t. A Denon nagyjából elmegy dapról, a Finalnak sem kell erőmű. Az avx-en láttam egy Sonorous III-at, az is megérhet egy misét.

    Illetve feltétlenül próbáld ki az Ultrasone Signature DXP-t. Utóbbinak nincs nagy irodalma a topikban, nekem @fehér_ember kolléga adta kölcsön pár napra, és qrvajó fejes. Enyhe V hang, feszes, kifejezetten gyors, de nem kellemetlenül pattogós. Könnyen hajtható, kényelmes, hordozható használatra is simán el tudom képzelni a felépítése és a mérete miatt. Egyetlen dolog zavart benne: a magas tartományban beesik a frekimenet, ami miatt egyes hangszerhangok (pl. hegedű, szaxofon) teste kissé hiányos, vékonyka lehet. Emiatt kissé fura jószág, egyes jazz felvételeimmel olyan hááát, izééé volt, ezzel együtt mondom, hogy érdemes adni neki egy esélyt. Viszont ez pl. kifejezetten jól állt neki, amit azért kevés fejesről tudtam eddig elmondani.

Új hozzászólás Aktív témák