Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorien

    veterán

    válasz elprimo #76732 üzenetére

    Ha hiszel benne és van rá pénzed, akkor go for it. :)

    Nekem a DAC hozott nagyon nagy változást a hangban. Az erősítő szintén, jelentős lépés volt. A köztük lévő interconnect RCA kábel már sokkal-sokkal kevesebbet. (A-B tesztelnem kellett a különbséget) Kb. 1 éve az AKG Q701-nél cseréltem a gyári vékony zöld kábelt egy profi 200+ szálból készített litze réz kábelre. Gondoltam, ha cserélhető kábeles, akkor miért ne? Na ott aztán semmi különbséget nem hallottam, hiába A-B-ztem a két kábelt össze-vissza... Az AD900X pedig az új DAC-kal sokkal kiegyenlítettebb, testesebb hangzást adott kiemelt magasok nélkül, így a Q701-nek a cserélhető kábeleivel mennie kellett. (Még mindig a kedvenc AKG fejesem. :) ) Szóval a fejes kábel cseréjét én csak a hangzásért nem erőltetném. Ha probléma van az eredeti kábel hosszával, anyagával, csatlakozójával, kinézetével, akkor van értelme az "upgrade" kábelnek.

    "Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Új hozzászólás Aktív témák