Új hozzászólás Aktív témák

  • Adrián0419

    tag

    Sziasztok!

    Több 10 év "agybanyomós" fülhallgatózás után úgy döntöttem áttérek a fejhallgatókra, megelégelve hogy kb fél év után mindegyik kábele megtörik mintha muszáj lenne. Ezügyben szeretném kikérni a véleményeteket.

    Max 80 ezer forintot szánnék rá. Amit hallgatok az rock és metal zene (soft rocktól a hörgős morgós metálig :DD ), esetleg komoly zene (vonósok előnyben). Túl sok mélyet nem igénylek (bár az sem baj ha van), eddig inkább a részletgazdagság vitt el. :) Zártat szeretnék, fontos az izoláció, szinte egész nap zenét hallhatok, otthon, melóban, utcán, utazás, sport közben, úgyhogy az se baj ha kényelmes. Jelenleg egy FIIO M7 hajtaná meg, de ezt is cserélem záros időn belül mert egy hulladék, de ez már egy másik történet. :D

    Amit kinéztem ebben az árkategóriában, az egy AKG 845BT, tudna valaki erről a fejesről véleményt mondani?
    Kifejezetten előny hogy egyszerre vezetéskes és vezeték nélküli is, így sport mellé is tudnám használni.
    Bár azt nem tudom mennyire veszít, vagy veszít-e egyáltalán a minőségből ha bluetoothon hallgatnám.

    Használtan találtam még egy Sennheiser Momentum 2-t, nem tudom melyik lenne a jobb választás.

    Esetleg más játékos ebben a mezőnyben? Ha lehet inkább új érdekelne. Nem lenne rossz ha egyszerre lenne bluetoothos és vezetékes is, de ha van valami kihagyhatatlan ajánlat ebben az árban lemondok a vezetéknélküliségről is akár.

    Zárójelben most meghallgattam egy AKG K480NC-t, de valami katasztrófálisan "tompának" éreztem a hangzását, nem tudom hogy nekem kell-e majd ennyire átszokni a több év agybadugós füles után, vagy csak az a fejes nem a legjobb minőségű, de remélem a felsorolt fejesek a közelében sincsenek ennek a tompa hangzásnak. :F

    A segítséget előre is nagyon szépen köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák