Új hozzászólás Aktív témák

  • gianni85

    veterán

    válasz spati3 #69007 üzenetére

    És itt kezdődnek a gondok. Nem akarom minősíteni azt az X-Fi terméket, mert nem hallottam, és az árához képest még jó is lehet, de különbséget kell tenni aközött, hogy valami meghajt-e kellő hangerőre egy fejhallgatót, vagy ténylegesen kellő dinamikával hajtja-e meg. Bármilyen konkrét specifikáció nélkül a Creative marketing osztálya megmondja, hogy megfelel akár 330Ohm-os fejhallgatókhoz, a laikus meg vesz HD600/700/800-ast hozzá, és még a felszínt se karcolja vele, amire azok a fejesek tényleg képesek lennének. Én alapvetően egy egységes lánc híve vagyok, így semmiképp se vennék 1-1,5x drágább fejhallgatót annál az X-Fi HD-nál. És itt jön még akkor képbe, hogy megvan a rászánt összeg, milyen hangzást várok el a fejhallgatótól?

    Szerk. de látom visszaolvasva már írtál árat (50e) és vannak kiszemelt termékek is. A nyitott Audio Technica AD*X széria megfelelő lehet. Én személy szerint ajánlani tudom még a Beyer DT880-at és az AKG550-et. Ha megteheted, akkor ki kellene próbálni őket. Budapesten, de sok helyen vidéken is van rá lehetőség

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák