Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz TheKresh #64803 üzenetére

    na meg is jött az alzás Pioneer SE-MS5T-K.

    pár dolog első blikkre:
    - könnyen hajtható
    - szerencsére nagy a fülkagyló, és elég puha a szivacs is, mondjuk nem elég magas, emiatt a fülcimpa tényleg hozzaér a belső hálóhoz
    - valaki írta, hogy eléggé szorít a fejpánt, hát ez dobozból kivéve nekem sokkal kevésbé szoros, mint az eddigi fejeseim, pedig nincs kis fejem
    - a fülkagyló nem forog vízszintes irányban semmit, ezért valószínű elég fejfüggő, hogy kinek kényelmes, kinek nem. a hátulján a szivacs kicsit nagyobb, jobban tart, nekem egyébként pont jól illik a fejformámra
    - elég rövid a kábele, ráadásul L dugós a vége, ami miatt csak még rövidebb lesz kicsit. az eszköz, amiről hallgatja az ember, ne legyen kartávolságon kívül
    - építési minősége "okénak" tűnik, remélem bírni fogja a táskában hurcolást, mert nincs hozzá hordozónak semmi
    - a kis headset mikrofon tök jó, nálam ez volt az egyik döntő szempont, hogy tudjak vele beszélni is

    összességében oké, 11.900-ért teljesen. a hangja egyelőre kutyasz.r, majd bejáratódik. szerintem amúgy nem mélyhiányos, de erről már nem merek nyilatkozni, látva, hogy ki szerint milyen fejes mélyhiányos vagy éppen basszusbomba.

Új hozzászólás Aktív témák