Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz Sinesol #57917 üzenetére

    szia! koszi neked is a valaszt!

    nagyon korrekt kis leirast adtal nekem, igy elegge megtetszett ez a modell is!

    hh atcimkezve? kozos anyaceguk lenne? vagy ok testvermarkak lennenek?

    persze, hogy ismeros marka, bar nem vagyok HiFi antitalentum, azert ismerek par markat, mint pl AKG, Koss, Sennheiser, AudioTechnika, Denon, Yamaha, Marshall, Technics... :K

    az szerintem is elonyos, ha 'V' karakteru, en egy picit 'U'-sitani szoktam az EQ-mat, hasonlora, mint a 'Rock' beallitas, pont csak azert, hogy egy kicsi plussz ter + mely legyen, de ne a tobbi karara. bar az eddigi 'hatalmas minosegu' fejeseimmel/fuleseimmel ez nyilvan nem jott ki ugy, mint pl az eddig szoba hozottakkal.

    lassan mar ugy nez ki, h bajban vagyok, mert bar ar/ertek aranyban ez a Creative ami a legjobbnak tunik, de ugyanugy tetszik a fentebbi Beyer is, vagy az az AT, nagyon profin, masszivan neznek ki! no, nem mintha ezzel gond lenne, kb lesz*rom, hogy nez ki, max ne legyen pink, meg ne legyen rajta egy meretes kekeres, amugy mindegy. :DD a hangzas a lenyeg.

    emiki6: hali!

    akkor ezek szerint ez nem feltetlenul torvenyszeru. nem vagyok szaki, csak a sajat logikamat probaltam kovetni, nyilvan komolyabb szakmai ismeretek nelkul. :B

    na koszontem szepen akkor mindenkinek, ebbol a felmerult 3-4 tipusbol fogok vegul valasztani. az Ohm-kerdesnek meg majd utanajarok. :P

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák