Új hozzászólás Aktív témák

  • tamasc

    csendes tag

    Sziasztok,

    1.) open-space, emberi beszédtől zajos munkahelyen szinte napi 8 órában,
    2.) zenehallgatásra,
    3.) kb 8-15e forintért
    4.) új,
    5.) circumaural,
    6.) zárt,
    8.) megbízható helyről beszerzett
    9.) fejhallgatót keresnék, integrált hangkártyáról meghajtva.

    Eddig Pioneer SE-M290-ből fogyasztottam el vagy négyet, teljesen meg voltam vele elégedve (sajna van egy gyenge pontja, ahol mindegyik eltört). Ez kb. a 8-10e forintos kategória volt, de sajnos már nem gyártják. Az utód-terméknek nagyon kicsi a szivacs-vastagsága, hozzáér a fülkagylóhoz a belső szivacsrész, ami egy idő után fájdalmas tud lenni.

    Csak vezetékes megoldások érdekelnek, a hosszú kábel (>1.5m) nem lenne rossz, de nem elvárás.
    Ami nekem még fontos az az, hogy a szivacs borítása textil legyen a műanyag-szerűség helyett. Kényelmesebb érintésűnek, és jobban fejre simulóbbnak tűnik.
    A dobozhangú fülesek nagyon nem jönnek be, szeretem, ha megdörren a mély, de azért szépen elválasztódnak a hangszerek, nem csak egy torz mély katyvasz az egész.
    Media marktban a Sennheiser HD 419-et próbáltam, ami bejött (kb. 15e webshopokon), de az A**a Computers ügyfélszolgálata azt mondta, hogy kifutó termék, úh. nem is lesz már belőle.
    Szóval valami ilyesmit keresnék, ha esetleg valakinek lenne valami ötlete, előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák