Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    Nekem tetszett a W5000 tavaly, szerintem illik a palettára, inkább a W1000X lóg ki a mélyével a többi AT közül. A W3000 pedig az olvasottak alapján "AT-bb", mint a W5000, mivel dominánsabb a közép, és a számozás ellenére sem véletlen, hogy az a jobb fejes, jóval drágább is (1,5-2x).

    Az AD2000-et sajnálhatjátok, hogy nem volt kint (bár eléggé esélytelen volt a dolog lásd fentebb), mert egy dolog kivételével minden bele van gyúrva, amiért szereti lehet az audio technicákat, az az egy pedig az igazán expanzív tér. Abban jobb az AD900, de pont emiatt kicsit veszít is a fókuszból, illetve mesterségesnek is hat (de én szeretem). Az AD1000 is jó, de onnan még egy nagy ugrás a 2000, meg más jelleg is, sokkal melegebb a 2000 hangja, gyorsabb is és lágyabbak a magasak. Lehet azért is volt alulreprezentálva a sorozat, mert jön az új sorozat.

    Én meg levettem az AD700-at, egyrészt elegem van a komolytalan érdeklődőkből, másrészt még az AD2000 mellett is élvezem a hangját, hiába kelt mosott meg tompa érzetet (a 2000 után), nagyon zenei módon teszi. Kicsit megbántam a 900 eladását is, elfért volna a polcon, de remélem majd vigasztalhatom magam egy X-es pédlánnyal :)

Új hozzászólás Aktív témák