Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomacko

    senior tag

    válasz lenox #42677 üzenetére

    Szia.

    Nézd át az ajánló listát amit az összefoglaló végén találsz. Írtad, hogy többször is használná úton, utazás közbe stb. ezért én inkább zártat keresnék, vagy félnyitottat, hogy ne kelljen mindig feltekerni a hangerőt a zavaró külső zajok miatt. Én is mostanság kezdem tanítani a 10 éves lányomnak, hogy miként is érdemes fejessel zenét hallgatni, mennyire sokféle létezik belőlük és mennyire más karakterük van amiket hogyan is tud megkülönböztetni :) Na jó csak oda adtam neki az itthoni fejeseket, agybadugós vackokkal együtt azt mondtam neki, hogy hallgassa meg ugyanazt a zenét az összessel és figyelje meg melyikkel van a zenében mélyből is középből és magasból is nagyjából egyformán...... Szóval képzem a hallójáratát, bár ezt lehet később bánni fogja, koncerteken, de ott is rá szoktatom arra, hogy ne a tökéeletes hangot keresse hanem élvezze a zenét :)

    Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

Új hozzászólás Aktív témák