Új hozzászólás Aktív témák

  • kismikis

    tag

    Tegnap beesett egy új állapotú, pár órát használt Bose OE2 fejhallgató ócsóér. A kicsomagolásnál picit arcra estem, nagyon céllövöldei (fake) kinézete volt már a táskának is. Tüzetesen összehasonlítottam a neten lévő képekkel, mégsem fake. Az aprócska hologrammos gyári címke végleg megnyugtatott. Nagyon könnyű viselni, kényelmes, de stabil. Na had szójon! Hoppá, ez nagyon nem fake! Divatos, enyhén mély túlsúlyos hang, de kellemes, hallgatható.
    És most a HELP! Egyre szelídebben, de dinamikusabban szól, rohamosan tisztul a középtartomány, a kétoldalas sztereóból a zenészek elindultak a helyükre. Épp most vibrafonoznak a fejemben (I'm Glad There Is You - Barney Kessel) és minden ütés hangja máshonnan jön, szép sorban, ahogy kell! :) A bejáratás óráról órára javít a hangon, de egy furcsaság, pontosan az ellentéte az eddigi tapasztalataimnak. Nem lefelé tolódik a hangkép, mint általában hanem kinyílik, szépen elindult felfelé is. Ezmiez? Hallottatok már ilyent? A Bose csinálja, vagy a hallásom (agyam) kezd alkalmazkodni az új hanghoz? Vagy mindkettő? "Doktor úr, én olyan bizonytalan vagyok mostanában.... Vagy mégsem?"

Új hozzászólás Aktív témák