Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    Meghallgattam a Grado SR60e, SR80e es SR225e-t a Fejhallgatoplazaban. Utobbit bar ne tettem volna. :) Elsore ra kellett hangolodnom, de aztan konnyen tetten erhetoek voltak a 60-as gyengesegei a 80-assal szemben. Mind a ketto "e" szeria volt (a weblap ellenere), de valahogy az egyforma parnak ellenere a 60e megis kenyelmetlenebbnek tunt (a 80e egesz kenyelmes). Egyebkent az is lehet, hogy azok a gyengesegek annak a rovasara irhatoak, hogy a 80e jobban be volt jaratva (ezt nem tudom), tobbet ult a fulon es kenyelmesebb volt (ezt sem tudom). Nyersebbnek es vekonyabbnak tunt a 60e a 80e-vel szemben, hamar le is tettem, hallgattam tovabb elvezettel a 80e-t. Aztan jott az otlet, hogy bele kellene fulelni egy nagyobba. 325e nem volt, igy 225e-re esett a valasztas. A kulonbseg hatvanyozattan nagyobb volt a 80-225 kozott, mint a 60-80 kozott. A 225e valami iszonyat legies volt. Sokkal megfogottabb, de megis hasonloan elegendo mennyisegu melyekkel zenelt. A reszlet kulonbsegek, rezgesek is kottazhatoak voltak a 80e es 225e kozott, termeszetesen utobbi javara. Ezekbol kifolyolag azon gondolkozom, hogy a 80e-vel szemben a 225e biztosan elterelne a figyelmem minden masrol es ha zenet hallgatnek, nem nagyon tudnek mellette masra is koncentralni. De a 225e olyan jo. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák