Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    Szerintetek mennyire éri meg / mennyire érdemes megvenni most a Sennheiser Momentum On-Ear-t, így hogy 32 ezer Ft?

    Van egy sennheiser Hd 485-öm, egy PX 100-II-esem (ha már fejhallgató, akkor ez utóbbit használom a legtöbbet, a nagyobbikat elég ritkán). Illetve emellett van vagy 5-6 hallójáratos fülhallgatóm hordozhatóság esetére (van köztük jobb-rosszabb-közepesebb is).

    Azon dilemmázok, hogy fejesek terén mennyire érdemes egy harmadikat megvenni a másik kettő mellé. A Hd 485-öt alig használom (nagyon mélyorientált, egyébként más bajom nincs vele), a PX-et szeretem.
    Az esetek 70%-ában mobiltelefonról hallgatok zenét, a maradék 30%-ban az ipod classicomról veszteségmentesben. Fejhallgató erősítőm nincs, és nem is tervezek venni. Főleg jazz-t, blues-t, country-t és komolyzenét hallgatok.

    Ebbe a felállásba mennyire illene bele az on-ear? 60-ért mikor megjelent, nézegettem, de ezért az árért teljesen elvetettem, most így a feléért újra gondolkodóba estem. Valójában azon gondolkozok, hogy a PX-hez képest lenne-e akkora ugrás, hogy a kétszeres árát megérje (valami 12-14 volt ha jól emlékszem a PX).

Új hozzászólás Aktív témák