Új hozzászólás Aktív témák

  • Radomer

    aktív tag

    Ma volt alkalmam meghallgatni egy Stax SRS-2020 System II-t, és azt kell mondjam még nem hallottam ennél jobb fejhallgatót!

    Teljesen kiegyensúlyozott valóságos hangzásvilág! Iszonyatos mikrodinamika, és tisztaság jellemzi. A térképzése kiváló, valamint a hangszerek szeparáltsága is kimagasló. Egyszerűen nem tudtam beleköti.

    A Hifiman HE-560 volt az ellenfele, ami egy kissé lemaradt, de megvolt a maga erénye is.
    Az olyan felvételeknél amiknek a minősége nem jó azt a Stax könyörtelenül az arcunkba vágja, ellenben a Hifiman lágyít kissé, és élvezhetőbbé teszi a zenehallgatást. Mikrodinamika elmarad egy kissé, valamint a mély, ill. mély-közép tartományban egy kissé többet ad (hangsúlyosabb). Egy hajszálnyival mélyebbre is képes menni, mint a Stax, ez inkább a populárisabb zenékre van jó hatással.

    Összességében jó hangfelvétel mellett jazz-re, és komolyzenére biztosan sokkal jobb a Stax!!

    Sajna a hallgatózás végére meggondolta magát az eladó, így nem tudtam magammal hozni. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák