Új hozzászólás Aktív témák

  • sting2

    addikt

    Ma sikerült szert tennem egy DT 990 Edition 250 ohmos Beyer-e, és összevetettem egy kis ábézgetésre a ATH AD900X-el.

    Nos, röviden és velősen az a véleményem róla, hogy nagyon kevés neki a Denon DA 300(önmagában)!
    Nagyon sok információt benne hagy, eltűnnek az apró neszek, nüanszok, és Leszűkíti a teret,bár arra is gondoltam, hogy talán a jelenlegi Monster kábelem is ludas benne, mert az előtte használt " filléres" Kácsa kábellel mintha testesebb lett volna minden.
    Lehet, hogy a 900X-ben nincs " mélynyomó " de cserébe olyan tér, zeneiség, könnyedség, és az én fülemnek kedves közép tartomány folyik a fülembe, hogy hangban a DT 990 fölé is rakom mostantól, - ezzel a Denon-al biztosan!
    Heed Canamp -al viszont pont fordítva éreztem.
    Szerintem a DT 990 Edition egyik igazi párja ez az erősítő.- de az meg nem az enyém.. :U
    Mivel új Amp-ot most nem tervezek,- Dac-ot meg pláne -, mostanában vásárolni, hagyom elmenni most ezt a DT 990-et és a nagyobb dinamikára való igényemet.
    Akárki akár mit mond, a Denon 300 és az ATH AD 900X igen is jól kijönnek egymással és összeillenek.

    Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

Új hozzászólás Aktív témák