Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz bigmasterg #3749 üzenetére

    Én nem úgy értékelném, hogy a K242 zárt változata, mert talán magasabb kategória is a K272 HD. Én inkább a K271 kissé más értelmezésű "folytatásának" gondolnám a K272 HD-t, miközben ez a más értelmezés azt is jelenti, amit AMDFan is mond, hogy a K272 HD-nek azért több mélye van. AMDFan azon megfogalmazásával azonban, hogy a K272 HD-nek van mélye bőven, sőt még terjengős is, valószínűleg nem értenék egyet, bár ezt a benyomásomat csak egy meghallgatásra alapozom, ám úgy láttam, hogy az interneten terjengő vélemények is inkább az általam leírt "AKG jellegű stúdiós" vonalba teszik a K272 HD-t, de ha ebben tévedek, akkor valamelyest megváltoztatandó a tanácskérő krisztianAMG kollégának írt jellemzésem ezen része. Talán más is elmondja a tapasztalatait, bár azt hiszem, nem sokan ismerkedtek még a K272 HD-vel.

    (#3750) AMDFan: Lásd mint fent a bigmasterg-nek írottakat, amihez hozzáteendő, hogy én "átlagos" sztereó erősítő "átlagos" fejhallgatókimenetéről hallgattam, nem tudom te miről hallgattad, és amiről hallgattad, annak milyen alaptónusa volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák