Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz assemble #35601 üzenetére

    Most akkor én értelmeztem valahol valamit félre? Én úgy olvastam analog hangerőszabályzása lesz nem pedig a DAC végzi ezt digitálisan? :F No de mind1 ez nem sokat számít szerintem se ilyen rendszerben. :R

    Akkor az 1.3V még igazán optimista tipp volt. 1Vrms. 32Ohm-on max 32mW-ot tud leadni... Nem sok. És a legnagyobb baj hogy jelenleg a piacon vajmi kevés gyárilag balanced fejhallgató van (úgy se sok hogy párat diy módon azzá lehet tenni kábelezéssel). Balanced fülesről meg nem is tudok.
    1Vrms 32Ohm elég csekély dinamika tartományt eredményez sajnos.

    Tényleg ha már off téma akkor legyen ez téma: Ki mennyi gyárilag balanced fejhallgatóról tud?
    Én speciel a Sennheiser HD600/650 700 800 tudok (csekély 49 000ft hozzájuk a gyári balanced kábel a sima jack kábel pedig 3-8 ezer...).
    Beyer AKG háza táján nem tudok balancedra alkalmas gyári fejesről.
    Audeze-hez van gyári kábel.
    Shure 1540 1840 elméletben alkalmas lenne csak nincs hozzájuk gyári kábel. (Utángyártott ? )
    Fostex-nek nincs ilyenre alkalmas fejese.
    Denon se játszik tudtommal.
    Sony-nak az új csúcs 1000 dolcsis fejese majd ha boltokba kerül még alkalmas lesz.
    Még valami?

    [ Szerkesztve ]

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák