Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBlackDog

    veterán

    Voltam ma hallgatózni fi:zi'k-nél, de nagyobb káosz lett csak a fejemben. :DDD Meghallgattam néhány fejrevalót, ami jobban "megragadt" az emlékeimben az a ATH-M30, ATH-M40, SRH-440. Ezek közül legjobban az M30 nyert meg, teljessége és mély hangjai miatt. M40 még 0 órás volt, ezt eléggé lehetett is hallani rajta, de gondolom szebb hangja van bejáratva, mint az m30-nak. M30 ugyan olcsóbb, de sajnos nem cserélhető a párnája. SRH-440-ben elsőre hiányoltam egy kis mélyet. Valószínűleg ez csak megszokás kérdése, a jelenlegi Maxell Metallics rossz hatása miatt. Másodjára már inkább a természetes, kellemes hangja tűnt fel. Ezen kívül belehallgattam egy Retro Dj-be is. Nagyon más kategória, észrevehető mélyek, zavaros közép-magas. Még kipróbáltam egy Superlux 668b-t is, mivel elvileg ilyet akartam volna beszerezni. Ennél is kissé összekeveredett, zavarodott magas (közép) hangokat hallottam, nem volt a legkellemesebb. AKG 512 MK2-t nem bírtam sokáig. A hangja egész jó (sok mély), de ez a szövet párna valami eszméletlen nyomja a fejemet.
    Ugyan 10k környékén akartam megoldani a vételt, de hosszú távra lesz és a 20-25 környéki fülesek szebben szólnak :D . Ti mit ajánlanátok a fent leírtak alapján, ha a tartósságot, hosszútávú használatot tartjuk szem előtt?
    Persze a fent leírtak eléggé szubjektívek, meg aztán az emlékeim sem élnek örökké, folyamatosan felejt az ember. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák