Új hozzászólás Aktív témák

  • Maxtreme

    addikt

    Egy kis segítség vásárlás előtt levőknek :)

    Tegnap beneveztem egy Noontec Zoro csodára (én is).
    Mindössze 5e forintért sikerült hozzájutnom (újonnan) ismerősömtől aki valahol nyerte/kapta és nem kellett neki.
    Első körben csak az S3-ammal próbáltam pár perc erejéig, de az elég volt ahhoz hogy azt mondjam hogy " Főúr, fizetek" :DDD
    Igazából életembe nem hallottam még a cégről, szóval kicsit féltem tőle, de próba után minden kételyem elszállt.
    Ez a cucc piszkosul jó! (senkit ne tévesszen meg a Beats dizájn és a méret)
    Van itt a családba maxell audio wild, sony xb600, Asus Vulcan ANC,és volt egy AT M40fs is.
    Bátran ki merem jelenteni hogy az összeset veri összképet nézve. (tény hogy az Audio Technica-nál azért sokkal nem rosszabb)
    Egy külső USB-s X-FI HD-val használom (Dac hiányában perfekt)
    A magas és a közép tartomány baromi természetes és kellemes összhatást kelt, amit kicsit én keveslek az a mély. De np, adtam neki a hangkártya eq segítségével, így már a dinamika is megjött. (jól bírja, nem recseg, zörög, torzít tőle)
    Néztem vele elektronikus zenétől kezdve pop, rockig mindent, amondó vagyok hogy sehol nem vall szégyent, sőőt.

    Viszont ahogy 1-2 cikkben is olvastam, a zajszűrése valóban nem jó (mondjuk én nem hurcolásra használom) szóval akinek ez szempont, az kerülje :)

    Külön piros pont a lecsatolható kábelért, ami hálistennek nem egyedi csatlakozóval, hanem mindkét oldalt szabványos 3.5-ös jackel rendelkezik.

    a cuccos most 20-25k között mozog a boltokban, nem vagyok benne biztos hogy van ennél jobb vétel ebben a kategóriában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák