Új hozzászólás Aktív témák

  • Xalderon

    tag

    Sziasztok!

    Fejhallgato vasarlasa elott allok es erdekelne ti mit ajanlanatok.

    Kizarolag csak itthon, csendes kornyezetben hasznalnam.
    65 %-ban jatekra, 25%-ban filmezesre es a maradek reszben zenehallgatasra lenne hasznalva.

    Egyik fontos szempont lenne, hogy jatekra es filmezesre virtual terhangzassal (dolby headphone) szeretnem hasznalni, valami ertelmesebb hangkartyaval asztali PC-hez.

    Zeneben foleg a metal es rock stilusokat favorizalom.
    Nem nagyon ertek a dologhoz, de magamat ismerve inkabb a kiegyensulyozott hangzast reszesitem elonyben a "mely-hangsulyossal" szemben.

    Kizarolag nyitott/felig nyitott, vezetekes es circumaural fejesben gondolkozom.

    A zart fejesekbe mindig beleizzadok a hosszu ideig tarto folyamatos hasznalat alatt.
    A tartos egyhuzamban torteno hasznalat miatt a kenyelmes mivolta is elegge hangsulyos lenne.

    60-65e Ft-ot szannek ra es inkabb ujat szeretnek, mintsem hasznaltat.
    (Mikrofon nem kell.)

    Eddig egy jeloltem van: Sennheiser HD 598.

    Az eddig olvasottak alapjan jatekra tobben dicsertek, nagyon kenyelmes, nyitott, es allitolag eleg jol is szol, szoval a fenti kivanalmaimnak szerintem megfelelne.

    Az itteni korabbi hsz-eket atbogarasztam, es tudom, hogy alapvetoen a tobbseg inkabb HD 600-at ajanlana helyette, de hasznaltat nem szeretnek, ujonnan pedig kis hazankban masfelszeres kulonbseg van arban (63e es 93e neten gyorskeresve).

    Meg annyit, hogy a hangkartya melle egy olcsobb (20-30e) kis AMP is beleferhet, ha a valasztott fejes ezt megkivanja, avagy lehet egybol olyan hangkartyaban is gondolkodni, amiben van ilyen erosito.

    Valaszaitokat elore is koszonom!

Új hozzászólás Aktív témák