Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz bitrograde #111832 üzenetére

    Nyilván ti ezt már enthusiast szemszögből nézitek, én meg itt vagyok mint egy igényes, de mégiscsak mezei user. De szerintem nincs is ezzel baj, két különböző nézőpont, más felhasználási igények, szokások. Én ebben már ugye azt látom, hogy egyszerűen too much és egy zeneszerető felhasználó a kis otthoni PC-je mellé, nem fog szinergia szempontból kipróbálni X és Y mennyiségű erősítőt + fejhallgatót és összevissza cserélgetni őket, hogy megtalálja a szent grált. Általában arra törekszünk, hogy legyen egy stabil, kikezdhetetlen, jó review-eket kapott erősítőnk és hozzá nézünk egy vagy az idő során több fejest kíváncsiságból, de nem tartunk itthon 4-5 erősítőt egyszerre, hogy kombinálgassunk.

    Ez csak az én szemszögem, én a K7-el nagyon elégedett vagyok. Az Arya is szépen szól róla, nem harsány mint sokan írják, nem karcol, én ezt úgy veszem, hogy jó a szinergia valszeg. Ha valami brutál gond lenne azt meghallanám, hiszen a DT990 még a botfülemnek is karcos volt, szóval tudom milyen az. Nyilván jobb is lehetne, de az végtelen idő és energia lenne és kérdés, hogy mekkora javulásért cserébe, nyilván egy pontnál mélyebbre már nem szándékozom a nyúlüregbe menni. Csak, hogy egy átlag szemléletmód is megjelenjen a postok között.

Új hozzászólás Aktív témák