Új hozzászólás Aktív témák

  • JohnyBlue

    őstag

    válasz bbkmachine #30551 üzenetére

    Én, most nyáron fogadtam meg, hogy karira valami kis jószágot be kell izzítani...ha más nem csak a kirándulásokra.

    Történt ugyanis, hogy nyáron, Korfun turistáskodtam. Így egyik nap elhatároztuk, hogy uccu menjünk be a fővárosba helyi busszal... Orsikámnál hátizsák, víz, kaja, sör, térkép és a többi... nálam, fotós tatyóban fix 35 meg 70-200 meg egy váz. Mert háth ugye ennyi kell... ;] Nagyon kellemes volt végig állni az X kilóval kitekeredve az 50 perces buszutat. Utána 40+ fokban várost nézni meg lótni futni, mert sok helyet meg akartunk nézni. Emiatt folyt rólam a víz, vágta a nyakam a vállam s nyakam, a derekamat is húzta a táska. Folyt a víz mindenhol...nem kicsit káromkodtam... lőttem vagy 30 képet...

    A partra csak egyszer mertem levinni mert a baszott nagy táska hirdeti, hogy vigyél el baszki!

    Illetve most jöttünk haza a Tátrából (ami egyébként azt a kurva állat durva jó hely :R ) ott is mikor hegymenetbe váltottunk jött az anyázás meg úgy mindig...

    Így oszt karira valami kis oly tücsökpöcs lesz kitobival. Azt nem nézik ki a kezedből, nem akarnak megölni érte, nem szakadsz meg és nem félted annyira.

    Amit egy tücsökpöccsel nem tudsz meglőni egy kirándulás alatt azt nem is kell meglőnöd...

    https://ipollo.com/?ref=johnyblue

Új hozzászólás Aktív témák