Új hozzászólás Aktív témák

  • HUfantom

    őstag

    válasz kiskornel #17452 üzenetére

    Mindenkinek köszi az ötleteket.

    Hát ezt most így nem tudnám megmondani. Jelenleg egy csávó vagyok canonal / És bakker canon nem cannon.... / és eddig a gép "auto" -mode jobb képeket csinál mint akármit állítok. Egy két hozzáértőbb emberkétől próbálok tanulgatni/ próbálnak tanítgatni// ezt-azt szóval fogalmam sincs hova növi ki magát ez a hobbinak indult valami.

    Canon 450d (29e expó)
    Canon BG-E5 portré markolat
    Canon 18-55 IS + hama UV390 szürő + napellenző
    Canon LC-E5E hálózati töltő
    Canon LP-E5 gyári aku + 1 db utángyártott aku
    Canon EOS válltok/övre tehető
    Neewer 0.45x wild angle nagylátószög 58mm
    58mm Banner Star Filter 6
    Cokin filter + lencse 58mm
    Wireless távkioldó
    Kingston 16 gb SDHC (garis)
    Szilikon védotok
    3 vaku feltét
    All in 1 kártyaolvasó
    kábelek

    ez a set, még próbálgatom mi mire lehet jó, a többiek segítségével. Ha majd jobban értek hozzá, talán veszek egy másik objektívet és egy vakut. Ami fontos lenne, hogy ne kelljen mindig szétszedni a váz+markolatot, ha vinni akarom valahova. Egyáltalán lehet teljesen összeszerelve szállítani a gépet ? / váz+markolat+objektív ? /

    matyi012345
    Te markolattal együtt tartod a táskában vagy szétszeded ?

    _seth_
    Nekem ilyenem van 600D- ----- Lemaradt a link...

    Informatikus vagyok szinte mindenhova viszem magammal a laptopot laptoptáskában ráadásnak motoros, így igen kevés helyem van. Jelenleg a táskába ide oda tuszkolok bele mindent, de félek, hogy portrémarkolatnak baja lesz.

    “Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

Új hozzászólás Aktív témák