Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Corleone33

    aktív tag

    válasz Zolás #18710 üzenetére

    na igen, ebbe anno én is belefutottam sajnos, egyesek szerint a Kelet-Európai /magyar példányok mindig is RU példányként léteztek/lettek aktiválva az adott régióban tartózkodó játékosok könyvtárában, csak ez egy jó darabig nem volt világosan feltüntetve Steam-en / a librarydben (ami szerintem sok téren kicsit....megkérdőjelezhető practice, főleg hogy sok mod /fix nem igazán működik jól x meg y játék oroszrégiós változatával, de ez már tényleg a nagyon mellékzöngéje ennek az egésznek).

    Fallout 3 terén nem futottam bele régiózárba (bár nem tudom hogy Steamen keresztül vettem-e meg), az rémlik viszont hogy Steam store-os Fallout NV az RU régiós lett, szóval utólag eltávolítottam és újravásároltam szürkeoldalon egy ROW példányt.

    Ugyanez a sztori Dishonored terén is, Steam-en ha nálunk megvásárlod akkor egy RCHP kiadást kapsz (a RU tag-es kópiák megfelelője, MULTI-5 nyelvek mint pl Francia és társai teljesen hiányoznak, nem RCHP-s DLC-ket nem tudsz se megvenni hozzá se kulccsal beaktiválni, és külön community hub van eközött meg a ROW verzió között), na ez volt az a pont amikor dühömben refundoltam az egészet és megvettem a hárombetűs oldalról egy global példányt, a Bethesda meg sz@rjon sünt ha nekik ez így ilyen formában elfogadható üzleti modell.

    [ Szerkesztve ]

    Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

Új hozzászólás Aktív témák