Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrael

    senior tag

    2. éves (végzős) rendszerinformatikus technikus vagyok, az iskola befejezése után szeretnék valamilyen informatikával összefüggő területen elhelyezkedni.
    Májusban lesznek a vizsgáim, ha minden jól megy, már júniusban munkába tudnék állni.
    Windows környezetben alkalmazásfejlesztésen kívül.mindennel elboldogulok.
    Windows 3.1 től kezdve 2003Server-ig minden verziót használtam már, 20-40 gépes hálózatokat már menedzseltem a sulinkban, illetve főiskolán segítettem már nagyobb géppark karbantartásában.
    Linux disztribek közül telepítettem már Suse-t, Debian-t, Slackware-t, Mandrake-t, UHU-t.
    Grafikus felületen keresztül azzal is elég jól elboldogulok, de ha neadj isten nem indul el az X server, úgy is meg tudok oldani elég sokmindent. :)
    Tudok egyenes és crosslink kábelt kötni....
    Jah, Novelles tapasztalataim is vannak.
    Informatikán belül leginkább az internet az, ami közel áll hozzám, hálózattal kapcsolatos dolgokban eléggé otthon vagyok, apache-php-mysql trióval már állítottam fel webszervert, config fájljaikban tudom mi mire való...
    Aztán mi is van még.
    Jah, html-t is jól ismerem, illetve most barátkozom a php-vel, majd ha kész lesz az az oldal, amit csinálgatok otthon, majd feldobom referenciának.
    Szóval ami a lényeg, eléggé jó problémamegoldó érzékem ha, ha megborul valami, jó eséllyel megtalálom a hibát, és ha nem hardveres (nem kihúzott csatlakozót értek alatta. :)) akkor nagy valószínűséggel meg is oldom.
    Illetve még jó tulajdonságomnak mondanám, hogy a technikai szakzsargont megértem, illetve emberi nyelvre is le tudom fordítani.
    Jővőre szeretnék beiratkozni Műszaki informatikus szakra, a munkahelytől függ, hogy nappalira, vagy levelezőre.
    Szorgalmas vagyok, gyorsan tanulok, és kevéssel is beérem.
    El is felejtettem mondani, hogy ha minden jól megy mire végzek a sulival meglesz a középfokú C angolból. Bár azért szinkrontolmácsolást senki ne várjon tőlem. :)

    Tolna megyében szeretnék elsősorban elhelyezkedni, de mivel ilyen szempontból ez nem a legfejlettem régió, ha nincs más lehetőség akkor oda mennék, ahol munkát kapok.

    tyra3l kukac gmail pont com címre várom a leveleket, illetve itt is válaszolok, ha lenne valami kérdés/ajánlat.

    Tyrael a.k.a Kovács Ferenc

Új hozzászólás Aktív témák