Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick

    tag

    válasz erdey_a #578 üzenetére

    szerintem ez csak annak marhaság, aki nem éri fel ésszel. nem kötelező követni, de akinek van esze, sokkal többre is viheti. nekem is van olyan volt kollégám, aki nálam sokkal többet dolgozott, minden nap csinálta a dolgát rendesen. engem megkerestek egy melóval, de nekem nem kellett, pedig olyan 120 150 között adnak nettóban, + autó+ telefon. most ő csinálja, sokkal jobban keres mint ahonnan mindketten eljöttünk. de neki való az, hogy másnak dolgozzon. én nem is tudnám, és nem is akarom csinálni. szeretek sokáig fent lenni, későn kelni. most is itthon ebédelek, netezgetek, semmi olyan dolgom nincs, ami fontos volna, de délelőtt kerestem 3 telefonnal 20K-t, és túlzottan nem is aggódom, mert este lesz még 10-15K. szal aki nem tud magával mit kezdeni, sztem az menjen el másnak dolgozni, mert ugye a magyar birka nép, ahonnan a kolomp szól, oda megy, az se baj, ha szakadékból szól. érdemes lenne a frei.hu-n megnéznetek 1-2 régebbi adást azokról, akik külföldön megcsinálták a saját üzletüket. el kellene gondolkodni, hogy az évek telnek, de tuti nem az alkalmazott ját s mercivel, nyilván hasznot termel. miért kellene másnak elkölteni a pénzt amiért én dolgozok meg? persze, valakinek meg kell csinálni a piszkos melót....nem azt mondom, de azért én többre tartom magam, minthogy 100-150ért is elmenjek másnak dolgozni...részemről ennyi, látom, itt is csak az megy, hogy bizti hazudok, meg minek beszélek marhaságokat...innentől nem is kívánok hozzászólni a témához többet...

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák