Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    sikerült ma végre beszélnem a munkaügyi központba az ügyintézőmmel :)
    de annyira segg hülye volt a dologhoz, hogy gyorsan továbbküldött egy másik ügyintézőhöz, aki nem értette, hogy miért őhozzá küldött, mert segíteni nem tud...vissza az ügyintézőmhöz, akinek szépen elmagyarztam, hogy a munkatársa nem tud segíteni, meghogy én tudom, hogy az általam keresett tanfolyam május 15-én indul...keresgélt megin egy picit, majd közölte, hogy nemlát ilyet...de megadott megint egy telefonszámot, hogy beszéljek a képzési koordinátorral, igaz nagyon elfoglalt, de talán a jövő héten utolérem. amennyire mérges voltam, veszeteni valóm sem volt, hát felhívtam egyböl azután, hogy vele beszéltem. elsőre felvette a telefont, kézséges volt, elmodta, hogy csak akkor tudok jelentkezni a választott tanfolyamra (ami még egyáltalán nem jelenti azt, hogy fel is vesznek), ha ápr.1-után még bentlesz az OKJ-s listában, mert lehet, hogy megszüntetik mint OKJ-s képzést :((( :(( :((( közölte, hogy április 20-25 környékén keressem fel az ügyintézőmet és adjak be jelentkezést és indoklást (mi a faszért akarok én tanfolyamra jelentkezni) a tanfolyamra, ha érdemesnek találnak a tanfolyamra, akkor felvételizhetek, és ha ott is megfelelek, akkor mehetek ''tanulni''...
    na ez már a hülyeség felső határa!!!

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák